Yeni Nesil Marka Yönetimi ve Reklam Stratejileri Eğitimi

Yeni Nesil Marka Yönetimi ve Reklam Stratejileri Eğitimi

Yeni Nesil Marka Yönetimi ve Reklam Stratejileri Eğitimi

Satmayan ürün, talep görmeyen hizmet, değer bulmayan fikir, fark yaratmayan marka, işe yaramayan pazarlama stratejisi, sattırmayan reklamlar. Tümü mutlak başarısızlıktır! Günümüz dünyasında pazarın kuralları sürekli değişmekte ver her gün yeniden yazılmaktadır. Bu rekabette ya fark yaratıp var olacak ya da sıradanlaşıp yok olacaksınız. Karar sizin!

İşinizdeki başarınız ne kadar sattığınız, hayatınızdaki başarınız ne kadar değer gördüğünüz ile ölçülür. Başarıya etki eden en önemli faktör, ikna gücünüz ile karşı tarafta yarattığınız algıdır. Hem birey hem de kurum olarak yaratacağınız güçlü bir marka algısı sizi başarıya ulaştıracak en kısa yoldur. Güçlü bir marka algısı oluşturmanız için; insanı, düşünce sistemini, pazarlamayı, satışı, ekonomiyi, medyayı, reklamı ve yaratıcı düşünmeyi çok iyi bilmeniz gerekmektedir.

Yeni Nesil Marka Yönetimi ve Reklam Stratejileri Eğitimi; temel ve ileri düzeyde marka ve reklam bilgilerinden, pazarlama, satış, medya, dijitalleşme, yapay zekâ ve bilgi teknolojileri konularında teorik bilgi ile birlikte Türkiye ve Dünya’dan pratik uygulamaları birleştirerek, uzman marka, pazarlama ve reklam yöneticileri yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Yeni Nesil Marka Yönetimi ve Reklam Stratejileri Eğitimini Kimler Almalı?

  • Kendi işinde fark yaratmak isteyen girişimciler
  • Kişisel markasını yaratmak isteyen bireyler
  • Her seviyedeki pazarlama, satış ve reklam departmanı çalışanları
  • Marka, pazarlama ve reklam yönetimi alanında kariyer yapmak isteyenler
  • Pazarlama, kurumsal iletişim ve reklam alanında çalışmak isteyenler
  • Kariyerine marka yönetimi, pazarlama ve reklam alanında yön vermek isteyenler
  • Marka yönetimi, pazarlama ve reklam konularında kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler

Neler öğreneceksiniz?

Yeni Nesil Marka Yönetimi ve Reklam Stratejileri Eğitimi ile dijital dönüşümün doğal sonucu olarak yeni anlamlar kazanan pazarlama, marka ve reklam kavramları ile güncel uygulamaların birlikte işleneceği bu program ile, holistik (bütünsel) bir bakış açısı, etkin bir farkındalık, değer katan bir yaratıcılık ve insanlar üzerinde güçlü bir ikna yeteneği kazanacaksınız.

Reviews

Average Rating

0
(0 rating)

Detailed Rating

0
0
0
0
0
Fiyat Free
Eğitmen admin
Eğitim Süresi 20 days
Dersler 103
Kayıtlı Öğrenci 0